Samsun Petek Yıkama

Samsun Petek Yıkama

Samsun petek yıkama firmaları arasında yıllardır Samsun'da hizmet veren tesisatçı firmamız, peteklerinizi delmeden ilaçla yıkama işlemlerini yapmaktadır.

Samsun petek yıkama fiyatları kullanılan malzeme ve yapılan işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Petek yıkama işlemi yaptırmadan önce firmamızın iletişim numaralarından  fiyat ve yapılacak petek yıkama işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Samsun petek yıkama ücretleri kulladığımız ilaçlar ile değişiklik göstermektedir. 

Basınçlı su ve kullanılan kimyasal ilaçlar sayesinde, kombinizi ve peteklerinizi delmeden, zarar vermeden petek yıkamanızı yapıyoruz.

Yıllık periyodik bakımlar ile yapılan petek yıkama işçiliği için sizin yerinize periyodik bakım tarihlerinizi dilerseniz sizin yerinize biz takip edebiliriz. Petek yıkama periyodik bakımları bir veya 2 yılda bir yapılmakta olup fiyat ve servis ücretleri hakkında firmamız yetkililerinden bilgi alabilirsiniz. Samsun petek yıkama Online Servis Talep Formunu doldurarak dilerseniz internet sitemiz üzerinden servis açtırabilirsiniz.

Samsun petek yıkama yaptığımız ilçelerimiz;

19 Mayıs petek yıkama » Alaçam petek yıkama » Asarcık petek yıkama » Atakum petek yıkama » Ayvacık petek yıkama » Bafra petek yıkama » Canik petek yıkama » Çarşamba petek yıkama » Havza petek yıkama » İlkadım petek yıkama » Kavak petek yıkama » Ladik petek yıkama » Salıpazarı petek yıkama » Tekkeköy petek yıkama » Terme petek yıkama » Vezirköprü petek yıkama » Yakakent petek yıkama 

Bizi hemen arayarak sorununuza çözüm bulabiliriz. 0532 151 44 91

Yılın 365 Günü 7 gün 24 saat hizmet

Samsun sıhhi su tesisatı, arıza, bakım, onarım, tamirat, temizleme ve diğer servis işçilikleri.

Uzman Usta Kadrosu ile Güleryüzlü Hizmet

Firmamız bünyesinde çalışan tesisat ustaları branşlarında uzman, teknik kapasitesi yüksek kişilerdir.

1000'lerce Müşteri Memnuniyeti

Uzman Sıhhi Su tesisatçısı Samsun'da teslim ettiği tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.